Wp Header Logo 163.png

 به گزارش تجارت‌نیوز، امروز چهارشنبه مورخ 1402/11/18 تعداد 32,116,000 سهم از سهام شرکت آنتی بیوتیک سازی ایران (سهامی عام) برای اولین بار پس از پذیرش در بازار دوم فرابورس ایران در نماد بیوتیک در مرحله اول به روش حراج صرفاً به صندوق‌های سرمایه‌گذاری در سهام و مختلط عرضه می‌شود. 

ارسال سفارش خرید برای صندوق‌های سرمایه‌گذاری در سهام و مختلط صرفا توسط ایستگاه‌های معاملاتی نامک کارگزاران دارای مجوز فعالیت در فرابورس صورت می‌گیرد.

جزئیات عرضه اولیه نماد بیوتیک

در این خصوص توجه به موارد زیر ضروری است:

دوره سفارش‌گیری از ساعت 09:15 لغایت ساعت 11:15 است.

امکان ارسال سفارش در مرحله اول برای معامله‌گران برخط و برخط گروهی فراهم نیست.

کلیه درخواست‌های خرید جهت ورود سفارش می‌بایست به قیمت محدود باشد.

باتوجه به اینکه روش عرضه حراج است، اولویت تطبیق سفارشات ابتدا قیمت بوده و در قیمت‌های برابر،اولویت با زمان ارسال سفارش است.

خریداران امکان ارسال سفارش‌های متعدد به سامانه معاملاتی را دارند لکن حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر کد معاملاتی 642,320 سهم است.

سفارش‌های ثبت شده طی دوره ثبت سفارش قابل اصلاح یا حذف هستند. پس از پایان این دوره، ورود، حذف یا اصلاح سفارش مجاز نیست.

کلیه درخواست‌های خرید جهت ورود سفارش می‌بایست مضربی از 2 سهم باشد.

صرفا صندوق‌هایی (صندوق‌های سرمایه‌گذاری سهامی و مختلط) مجاز به ورود سفارش در عرضه هستند که گزارش ارزشیابی سهام تهیه شده توسط صندوق را به آدرس ایمیل معرفی شده در اطلاعیه مذکور ارسال کرده‌اند.

وفق تبصره ماده 6 مکرر 3 دستورالعمل پذیره‌نویسی و عرضه اولیه اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران، بورس باید تعداد و قیمت سهام تخصیص داده شده به سرمایه‌گذاران واجد شرایط را به تفکیک مشخصات هر سرمایه‌گذار واجد شرایطی که در عرضه اولیه شرکت کرده است در روز عرضه اولیه افشا کند.

منبع :


فرا رسانه

source

ecokhabari

توسط ecokhabari