Wp Header Logo 186.png

علیرضا نیک‌رفتار، در گفت‌وگو با خبرنگار پرشین خودرو، با بیان این مطلب اظهار داشت: در سال‌های گذشته به دلایل مختلفی، انبوهی از تقاضا در حوزه خودروهای کار و تجاری ایجاد شده است که ما در این طرح فروش منعطف سازمانی در تلاش هستیم تا پاسخگوی بخشی از نیاز بازار خودروهای تجاری باشیم.

علیرضا نیک رفتار

وی در ادامه گفت: بخشی از سقف فروش آرین دیزل را به اشخاص اختصاص دادیم و بخش دیگری را نیز به سازمان‌ها اختصاص داده ایم که می‌توانند نیاز مجموعه خود را با محصولات سبک و سنگین جک و شک موتو، برطرف کنند.

رئیس فروش سازمانی شرکت آرین دیزل با اشاره به محصولاتی که در این طرح قرار دارد، تصریح کرد: تمام محصولات جک و شک موتو و همچنین خودروهای جدید که سال آینده وارد سبد محصولات آرین دیزل می‌شود از جمله اولین کامیونت جک ۱۲ تن اتوماتیک، در این طرح فروش منعطف قابل ارائه است.

وی به معرفی یک کشنده لوکس از برند شک موتو هم اشاره کرد و گفت: کشنده لوکس ایکس ۶۰۰۰ در برنامه شرکت آرین دیزل وجود دارد و بد نیست بدانید که این کشنده قوی‌ترین خودرو تجاری جهان است.

نیک رفتار در پایان، قیمت فعلی کشنده شک موتو را ۴ میلیارد و ۹۷۰ میلیون تومان اعلام و خاطرنشان کرد: طرح‌های فروش خودروهای آرین دیزل به صورت روزانه در وبسایت این شرکت در دسترس عموم خریداران قرار دارد.

کامیونت جک

source

توسط

admin