Wp Header Logo 560.png

بایدن: لایحه کمک به اوکراین را تصویب کنید، قبل از آنکه خیلی دیر شودجو بایدن از مجلس نمایندگان خواست تا لایحه دو حزبی مکمل امنیت ملی را تصویب کنند، «قبل از اینکه خیلی دیر شود.»به گزارش تجارت‌نیوز، جو بایدن،‌ رئیس جمهوری آمریکا در پیام خود به مناسبت دومین سالگرد جنگ اوکراین نوشته است: نمایندگان باید لایحه مکمل امنیت ملی را تصویب کنند، قبل از اینکه خیلی دیر شود. این لایحه کمک‌های مالی به اوکراین و همچنین تقویت پایگاه دفاعی ایالات متحده را تضمین خواهد کرد.

سنای آمریکا پس از ماه‌ها مذاکرات دشوار و در بحبوحه اختلافات سیاسی در حزب جمهوری‌خواه بر سر نقش ایالات متحده در خارج از کشور، بسته کمکی ۹۵.۳ میلیارد دلاری به اوکراین، رژیم صهیونیستی و تایوان را تصویب کرد. اما این لایحه باید از سوی مجلس نمایندگان نیز تایید شود اما به دلیل مخالفت نمایندگان جمهوری‌خواه با آن، روند تصویب آن متوقف شده است.

به گزارش اسپوتنیک، بایدن در بیانیه خود آورده است: با گذشت دو سال جنگ،‌ مردم اوکراین همچنان با شجاعت زیادی به نبرد ادامه می‌دهند. اما مهمات آنها رو به اتمام است. اوکراین نیازمند تسلیحات بیشتر از سوی آمریکا است تا بتواند خطوط نبرد خود را در مقابل حملات روسیه حفظ کند. به همین دلیل مجلس نمایندگان باید لایحه دو حزبی مکمل امنیت ملی را تصویب کند، قبل از آنکه خیلی دیر شود.

منبع :


ایسنا


source

ecokhabari

توسط ecokhabari