Wp Header Logo 620.png

اسامی نامزدهای مورد حمایت حزب اعتمادملی+ لیست


حزب اصلاح‌طلب اعتمادملی اسامی نامزدهای مورد حمایت این حزب در سراسر کشور را برای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام کرد.به گزارش تجارت‌نیوز، مشروح  بیانیه حزب اعتماد ملی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

انتخابات به‌عنوان میراث انقلاب اسلامی و امام راحل، همواره امید کنش‌گران سیاسی معتقد به جمهوری اسلامی ایران بوده و این روزها از دو سو مورد هجمه قرار گرفته است. نخست کسانی که از ابتدا اعتقادی به جمهوری اسلامی نداشته یا در طول سال‌های پس از انقلاب در این موضع قرار گرفتند و در سوی دیگر، کسانی که اساساً به جمهوریت و مردم اعتقاد ندارند و به دنبال تشکیل خلافت یا حکومت اسلامی هستند. در این وانفسای موجود، عده‌ای برای از بین بردن جمهوریت و از کار انداختن صندوق از درون ضربه می‌زنند و رویای حکومتی شبیه به برادران طالب خود در سر دارند. عده‌ای دیگر نیز، به دنبال تضعیف همان جمهوریت از خارج از دایره خانواده جمهوری اسلامی، منویات همان گروه نخست را به شیوه‌ای متفاوت دنبال می‌کنند تا شاید در ادامه این تزلزل، بتوانند دخالت و حمایت کشورهای دیگر را جلب کنند.

به‌رغم وجود همه مشکلات معیشتی و اقتصادی که تمام ایرانیان، به‌جز عده‌ای معدود از آن رنج می‌برند، به‌رغم تضعیف نهاد قانون‌گذاری یعنی مجلس شورای اسلامی که خود در به‌وجود آمدن وضع موجود اثرگذار بوده است، به‌رغم تمام ایرادهای ساختاری و اجرایی از جمله وجود نظارت استصوابی که شاید بتوان گفت مهم‌ترین عامل نابه‌سامانی‌ها و ناکامی‌های این روزهاست، به‌رغم همه تلاش‌هایی که برای ناامید کردن ملت از امکان بهبود شرایط و آینده‌ای روشن صورت می‌گیرد، به‌رغم تمام اقدامات در راستای خالص‌سازی که جریان غاصب یک‌دست صورت می‌دهد، ایران وطن همه ماست و معتقدیم کم‌هزینه‌ترین و بهترین راه برون رفت از این شرایط بحرانی، ایجاد تغییر از درون نظام و از طریق ظرفیت‌های قانونی موجود است.

حزب اعتمادملی، همچون تعداد دیگری از احزاب اصلاح‌طلب و اعتدال‌گرا، تصمیم به مشارکت فعال در انتخابات گرفت و تلاش دارد در هر حوزه انتخابیه‌ای که امکان رقابت در آن مشاهده می‌شود، ضمن معرفی گزینه‌های مطلوب اصلاح‌طلب و مستقل اعتدال‌گرا، از آحاد مردم برای شرکت در انتخابات دعوت کند.

بر همین اساس، اسامی کاندیداهای مورد حمایت حزب اعتمادملی در سراسر کشور، به شرح زیر اعلام می‌شود:

اعتماد ملی

منبع :


اعتماد


source

ecokhabari

توسط ecokhabari