Wp Header Logo 221.png

نتایج سومین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران اعلام شد


سومین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران امروز شنبه ۱۹ اسفندماه برگزار شد و از مجموع ۴۴ هزار و ۴۱۰ سکه ثبت سفارش شده، ۱۵ هزار و ۳۳ قطعه ربع سکه به متقاضیان تخصیص داده شد.به گزارش تجارت‌نیوز،  باتوجه به استقبال متقاضیان برای شرکت در حراج سکه مرکز مبادله ایران، حراج های بعدی روزهای یکشنبه(۲۰ اسفندماه) و دوشنبه(۲۱ اسفندماه) برگزار خواهد شد.

 گفتنی است، در اولین حراج سکه مرکز مبادله ایران از مجموع ۱۲ هزار و ۸۷۷ قطعه ربع سکه ثبت سفارش شده، یکهزار و ۱۱۸ قطعه سکه با میانگین قیمت ۱۱ میلیون و ۵۴۸ هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد.

ضمنا در دومین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران که چهارشنبه ۱۶ اسفندماه برگزار شد، از مجموع ۷۲ هزار و ۵۹۶ سکه ثبت سفارش شده، ۱۰ هزار و ۵ قطعه ربع سکه با میانگین قیمت ۱۲ میلیون و ۵۸۸ هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد.

متقاضیانی که فرایند احراز هویت را با موفقیت انجام داده اند، برای شرکت در حراج های بعدی نیازی به احراز هویت مجدد ندارند و سایر متقاضیان شرکت در حراج، از امروز می توانند فرایند ثبت نام و احراز هویت و واریز وجه به کیف پول خود را جهت شرکت در حراج فردا (یکشنبه ۲۰ اسفندماه) انجام دهند. باتوجه به تقاضای موجود پیشنهاد می شود این دسته از متقاضیان با زمان بندی مناسب اقدام به طی فرایند اعلامی کنند.

گفتنی است، به متقاضیانی که در حراج امروز شنبه ۱۹ اسفندماه ربع سکه تخصیص داده شده، از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد. در ضمن متقاضیانی که واریز وجه به کیف پول خود انجام داده اند، در صورتی که مایل به شرکت در حراج های بعدی هستند، نیازی به استرداد وجه ندارند 

تعداد ثبت سفارش

تعداد تخصیص

میانگین قیمت-تومان

حراج ۱

۱۲,۸۷۷

۱,۱۱۸

۱۱,۵۴۸,۰۰۰

حراج ۲

۷۲,۵۹۶

۱۰,۰۰۵

۱۲,۵۸۸,۰۰۰

حراج ۳

۴۴,۴۱۰

۱۵,۰۳۳

۱۲,۸۰۰,۰۰۰

منبع :


مرکز مبادله ایران


source

ecokhabari

توسط ecokhabari