Wp Header Logo 313.png

به گزارش پرشین خودرو، سید محمد مهدی میرزایی قمی، با تبریک حلول ماه مبارک رمضان در خصوص تغییرات ساعت کاری مراکز در این ماه گفت: ساعت کاری مراکز با هدف خدمت رسانی شایسته به شهروندان و روزه داران گرامی در ماه پایانی سال برنامه ریزی شده است. از ابتدای ماه مبارک رمضان(۲۲ اسفند ماه ۱۴۰۲) مراکز بیهقی و شهید آبشناسان از ساعت ۷ صبح تا ۲۲ شب، مراکز نیایش، الغدیر، دماوند، سراج و شهید چمران از ساعت ۷ تا ۱۷ و مراکز شقایق، خاوران، امام رضا(ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فداییان اسلام، چیتگر، ابوذر، آزادی، ایران خودرو (۵۰۶۲) و تمام واحد های سیار از ساعت ۷ تا ۱۸ فعال هستند.

وی در خصوص وضعیت مراجعات به مراکز افزود: روزانه حدود ۶۳۰۰ دستگاه خودرو به مراکز معاینه فنی تهران مراجعه می نماید که با توجه به توسعه خطوط معاینه فنی، افزایش ساعت کاری مراکز و همچنین مدیریت نحوه پذیرش اینترنتی و حضوری در یکسال اخیر خوشبختانه در حال حاضر در هیچ کدام از مراکز صف نداریم و شهروندان در صورت سلامت خودرو می توانند در کمتر از نیم ساعت نسبت به دریافت معاینه فنی خودروی خود اقدام کنند.

سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در توضیح فعالیت دو مرکز معاینه فنی پس از افطار اظهار داشت: برای استفاده روزه داران گرامی از خدمات مراکز معاینه فنی پس از افطار دو مرکز بیهقی و شهید آبشناسان تا ساعت ۲۲ فعال است و از مراجعه کنندگان در زمان اذان مغرب در این مراکز با افطاری ساده پذیرایی می شود. البته به این موضوع تاکید می شود ساعت کاری مراکز نسبت به شرایط مراجعات قابل برنامه ریزی بوده و این آمادگی وجود دارد که حسب نیاز شهروندان در هرکدام از مراکز افزایش ساعت کاری داشته باشیم.

میرزایی قمی در پایان خاطر نشان کرد: شهر تهران از بضاعت ۶۴ خط معاینه فنی مختص خودروهای سبک در ۱۷ مرکز معاینه فنی ثابت و ۱۵ واحد سیار تک خطه و همچنین سه مرکز معاینه فنی تک خطه مختص خودروهای سنگین برخوردار بوده و شهروندان می توانند برای اطلاع از آدرس و نحوه فعالیت مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران به آدرس inspection.tehran.ir مراجعه و یا با سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ تماس حاصل نمایند.

source

توسط

admin