Wp Header Logo 421.png

به گزارش پرشین خودرو، سید محمد مهدی میرزایی قمی، با تبریک پیشاپیش سال جدید در توضیح جزئیات نحوه فعالیت مراکز معاینه فنی در ایام تعطیلات نوروز گفت: در ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۲ مراکز بیهقی، شهید آبشناسان از ساعت ۷ تا ۲۲ و تمام واحدهای سیار و مراکز معاینه فنی به استثنا ابوذر و چیتگر از ساعت ۷ تا ۱۴ فعال هستند.

وی افزود: از دوم تا چهارم فروردین ماه ۱۴۰۳ مراکز بیهقی, شهید آبشناسان از ساعت ۷ تا ۲۲ و مراکز خاوران، امام رضا(ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فداییان اسلام و ایران خودرو ۵۰۶۲ از ساعت ۷ تا ۱۴ فعال هستند. همچنین در روز شنبه(۴ فروردین ماه) مرکز شقایق به جمع مراکز فعال در این ایام اضافه می شود.

میرزایی قمی در خصوص فعالیت مراکز تا ۱۳ فروردین ماه تصریح کرد: در روزهای غیر تعطیل شرایط کاری مانند سایر روزهای عادی است که شهروندان می توانند با مراجعه به سایت رسمی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران inspection.tehran.ir از وضعیت کاری مطلع شوند. خدمت رسانی به شهروندان در روزهای جمعه ۱۰ فروردین ماه و ۱۲ فروردین ماه در مراکز بیهقی و شهید آبشناسان از ساعت ۷ تا ۲۲ و مراکز شقایق، امام رضا(ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فداییان اسلام و آزادی از ساعت ۷ تا ۱۴ انجام خواهد شد.

وی در خصوص فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران در ایام تعطیلات نوروز اظهار داشت: با توجه به سفرهای نوروزی و اهمیت انجام معاینه فنی پیش از سفر برای اطمینان از وضعیت سلامت و ایمنی خودروها و همچنین مشمول معاینه فنی شدن بخشی از خودروهای تولید سال ۱۳۹۹ این ستاد به منظور تسهیل در ارائه خدمات شایسته به شهروندان  نسبت به ادامه فعالیت تعدادی از مراکز منتخب معاینه فنی شهر تهران در این ایام اقدام کرده است.

سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در پایان در خصوص نحوه پذیرش در مراکز معاینه فنی خاطرنشان کرد: بنا بر درخواست شهروندان ظرفیت پذیرش حضوری در مراکز افزایش یافته و در تمام مراکز پذیرش حضوری نیز انجام می شود. البته توصیه می شود شهروندان حدالامکان از مراجعه اینترنتی استفاده کنند. در حال حاضر با توجه به اقدامات انجام شده درخصوص افزایش خطوط معاینه فنی و ساعت کاری مراکز و همچنین مدیریت صف از طریق پذیرش اینترنتی تمام مراکز فاقد صف انتظار بوده و شهروندان در صورت سلامت خودرو می توانند در کمتر از نیم ساعت نسبت به انجام معاینه فنی خودروی خود اقدام نمایند.

یادآور می شود که اولویت پذیرش در مراکز معاینه فنی با مراجعان اینترنتی بوده و نحوه پذیرش حضوری به نحوی مدیریت می شود که موجب ایجاد صف و اتلاف وقت شهروندان نشود.

source

توسط

admin