Wp Header Logo 462.png

به گزارش پرشین خودرو، لوکانو با شناخت دقیق نیازها و انتظارات مصرف‌کنندگان ایرانی، اولین مدل آفرود رده‌بالای خود را با نام تجاری لوکانو۷ و با شعار “از کلاسیک، ورای کلاسیک” را روانه بازار کرده است. هدف نهایی لوکانو، ارائه تجربه متمایزی از رانندگی خارج از جاده است.

بزرگ‌ترین ویژگی لوکانو۷ سیستم چهارچرخ متحرک (۴x۴) این خودرو است که در کنار سیستم هوشمند ARDIS، زوج متمایزی را برای رانندگی آفرود تعبیه کرده است.

وجود سازوکار چهارچرخ متحرک، موجب شده تا امکان فعال‌سازی این فناوری در شرایط مختلف جاده، از جمله جاده‌های سنگلاخی و شن و ماسه، برف، گل‌ولای، و رانندگی خارج از جاده وجود داشته باشد. این بدان معنا است که این خودرو نسبت به نیازهای سفر از طریق منطق فنی مبتنی بر سناریو پاسخ می‌دهد.

لوکانو7

در کنار همه مشخصه‌های ذکر شده، در طراحی این خودرو، از سیستم ترمز هوشمند کمپانی بوش (IPB) استفاده شده است که در کنار سیستم هوشمند ARDIS می‌تواند در کمتر از ۰.۱ ثانیه، به سریع‌ترین سرعت پاسخ‌دهی در همان سطح چهارچرخ متحرک دست یابد.

لوکانو۷، با سیستم شبیه‌سازی قابلیت قفل دیفرانسیل، هشت مزیت اصلی در کنار یکپارچگی بالا، واکنش‌پذیری سریع و عدم تضعیف ترمز در گذر زمان را در دسترس رانندگان قرار خواهد داد. علاوه بر این، با حداکثر گشتاور ۳۰۰۰ نیوتن متر در انتهای چرخ محور عقب، توانایی این خودرو برای رهایی از چالش‌های جاده‌ای و راحتی رانندگی به طور کامل بهبود یافته است.

از نظر قدرت و دور موتور، لوکانو۷ به یک موتور طلایی ۱.۶TGI با حداکثر توان خروجی ۱۴۵ کیلووات و حداکثر گشتاور ۲۹۰ نیوتن متر مجهز شده است تا در شرایط مختلف جاده بهینه ترین توان لازم را در اختیار راننده قرار دهد. در حالت چهار چرخ متحرک، تنها ۲.۹ ثانیه طول می کشد تا این خودرو از ۰ تا ۳۰ کیلومتر بر ساعت برسد که این خود بر شتاب گیری عالی این محصول گواهی می دهد.

لوکانو7

در طراحی LUCANO۷، عملکرد متمایز سامانه چهارچرخ محرِک و مصرف بهینه سوخت مورد توجه قرار گرفته است. در کنار شتاب و قابلیت‌های آفرودی و با در نظرگرفتن آپشن‌های این خودرو، مصرف سوخت این خودرو تنها ۷.۴۸ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است. این مزیت به رانندگان اجازه می دهد تا از رانندگی در خارج از جاده لذت ببرند و در عین حال تجربه سفری سازگار با محیط زیست و صرفه جویی در مصرف انرژی را به ارمغان بیاورد.

لوکانو۷ با سیستم چهارچرخ محرک هوشمند و واکنش‌پذیر، قدرتی متمایز و مزایای دیگر، به یک اثر هنری، تکنولوژیک و آفرودی منطبق با بازار ایران تبدیل خواهد شد. خواه به دنبال تجربه گردش در طبیعت هستید و خواه به دنبال سفری‌های آفرودی، این خودرو همراه شما برای ورود به دنیای ناشناخته‌ها است.

source

توسط

admin