Wp Header Logo 473.png

رادان:

۸۰ هزار نیروی پلیس در حوزه ترافیکی و جاده‌ای آماده باش هستند


فرمانده کل انتظامی از آماده‌باش ۸۰ هزار نیرو در حوزه ترافیکی و جاده‌ها خبر داد و گفت: از مردم می‌خواهیم شتاب را در سفر خود کنار بگذارند و جاده‌ها را هم جزئی از سفر بدانند.به گزارش تجارت‌نیوز،  احمدرضا رادان فرمانده کل انتظام در حاشیه رزمایش اقتدار نوروزی فاتب در جمع خبرنگاران گفت: این یک واقعیت تلخ است که برخی از افراد سرقت را پیشینه خود کرده و عادت به سرقت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه کنترل مجرمین با پابند الکترونیک آغاز شده است، گفت: قرار است تا همکاران ما در پلیس به حکم قانون با افرادی که جرم خشن انجام می‌دهند همانند اراذل و اوباش برخورد کنند و اجازه عرض اندام به آنها ندهند.

فرمانده کل انتظامی با اشاره به اهمیت نصب دوربین البسه بر روی لباس مأموران گفت: هرچه تعداد دوربین‌ها بیشتر باشد عملکرد پلیس در مأموریت‌ها بهتر است.

رادان ادامه داد: ما در انتظامی کل کشور زیرساخت‌های لازم برای تأمین و اجرایی شدن دوربین‌های آنلاین و آفلاین را داریم اما منتظر این هستیم تا بودجه کافی در اختیار پلیس قرار بگیرد.

وی با اشاره به تمهیدات پلیس برای حفظ امنیت پایتخت در نوروز، گفت: چندین هزار گشت در تهران بزرگ شرق و غرب تهران در ایام نوروز به کار گرفته شده است تا امنیت شهر به خوبی حفظ شود.

فرمانده کل انتظامی از آماده‌باش ۸۰ هزار نیرو در حوزه ترافیکی و جاده‌ها خبر داد و گفت: از مردم می‌خواهیم شتاب را در سفر خود کنار بگذارند و جاده‌ها را هم جزئی از سفر بدانند تا شاهد حوادث تلخ و ناگوار نباشیم.

منبع :


برنا


source

ecokhabari

توسط ecokhabari