Wp Header Logo 29.png

به گزارش پرشین خودرو، اردلان حسینی، با حضور در شرکت امدادخودرو سایپا، ضمن تبریک سال نو به کارکنان، از نزدیک در جریان روند امداد رسانی به مشتریان گروه خودروسازی سایپا قرار گرفت.

مدیرعامل سایپایدک همچنین با حضور در شرکت همراه خودرو، در جریان فعالیت‌های سال جاری این شرکت قرار گرفت و ضمن بازدید از انبارهای شرکت همراه خودرو و خطوط بسته بندی قطعات یدکی، در جمع مدیران و کارکنان این شرکت، حرکت و پویایی به سمت نوآوری و تعالی را خواستار شد و گفت: در سال جهش تولید با مشارکت مردم، سایپایدک و شرکت‌های زیرمجموعه نقش موثری در توزیع قطعات‌ یدکی باکیفیت بر عهده دارند و این امر مهم باید همچون گذشته سرلوحه فعالیت های چرخه تامین و توزیع قطعات یدکی قرار گیرد.

مدیرعامل سایپایدک همچنین با حضور در واحدهای ستادی دفتر مرکزی سازمان خدمات پس از فروش سایپا، فرارسیدن سال نو را به کارکنان تبریک گفت و تلاش و کوشش بیشتر کارکنان برای افزایش سهم بازار سایپا از قطعات یدکی و کیفیت خدمات را خواستار شد.

وی در بازدید خود از انبارهای سایپایدک، بر ضرورت افزایش سرعت ارسال قطعات و تامین به موقع نیازهای شبکه‌ نمایندگی ها تاکید کرد.

حسینی با اشاره به برنامه رشد فروش قطعات یدکی، افزایش سهم سایپا از بازار قطعات یدکی را ضرورتی اجتناب‌ناپذیر دانست و گفت: با تلاش و کوشش بیشتر کارکنان و برنامه‌ریزی‌های درست مدیران، قطعا به هدف تعیین شده دست خواهیم یافت.

مدیرعامل سایپا یدک

source

توسط

admin