Wp Header Logo 362.png

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، خودرو تانک رضوانی برای ما ایرانی‌ها، خودرویی شناخته شده است و دلیل اصلی آن نیز ایرانی بودن سازنده آن است.

تانک رضوانی
تصویری از شاسی بلند تانک رضوانی

رضوانی موتور که در آمریکا خودرو تولید می‌کند در واقع یک خودرو با استانداردهای نظامی را برای تردد در شهر تولید کرده است که نام تانک را برای آن برگزیده است.

با این مقدمه می‌خواهیم خودرویی عجیب از چین را به شما معرفی کنیم که حداقل از نظر ظاهری شباهت زیادی به نانک رضوانی دارد.

دانگ فنگ در آستانه نمایشگاه خودرو چین تصاویری از یک خودرو افرودی با ظاهر متفاوت از برند M-Hero را منتشر کرده که قرار است با نام M-Hunter در نمایشگاه خودرو چین رسما رونمایی شود.

برند M-Hero

برند M-Hero یکی از زیرمجموعه‌های دانگ فنگ است که این خودروی آفرودی لوکس را به بازار عرضه خواهد کرد. این شرکت که پیش از این نیز محصولاتی را به بازار معرفی کرده بود، تمرکز خود را بر عرضه خودروهای آفرودی نظامی در قالبی لوکس و با پیشرانه برقی قرار داده است.

برند M-Hero

خودروی الکتریکی M-Hero ۹۱۷ با توان ۱۰۸۸ اسب بخار یکی از خودروهایی بود که در سال گذشته از سوی این برند معرفی شد و چندی قبل هم تست‌های مختلفی را در سوییس از سر گذراند.

برند M-Hero
تصویری از تست در سوییس

از خودروی جدید به جز دو رندر تصویر دیگری منتشر نشده و هنوز مشخصات فنی آن نیز اعلام نشده است اما چیزی که باید انتظار آن را داشته باشیم این است که با یک خودروی ۱۴۰ هزار دلاری روبرو هستیم که خرید آن برای هر کسی ممکن نیست.

برند M-Hero
تصویری از تست در سوییس

source

توسط

admin