Wp Header Logo 529.png

یورو رکورد زد


نظرسنجی شاخص مدیران خرید نشان می‌دهد که کسب‌وکارهای منطقه یورو در بخش خدمات در آوریل جهش کردند.به گزارش تجارت‌نیوز، یک نظرسنجی نشان می‌دهد که فعالیت تجاری در منطقه یورو در این ماه با سریع‌ترین سرعت خود در نزدیک به یک سال اخیر گسترش یافته است.

شاخص اولیه مدیران خرید ترکیبی که توسط S&P Global گردآوری شده است، در این ماه از ۵۰.۳ مارس به ۵۱.۴ رسید که بسیار بالاتر از انتظارات در نظرسنجی رویترز برای ۵۰.۷ بود و دومین ماه خود را بالاتر از سطح ۵۰ نشان داد که رشد را از انقباض جدا می‌کند.

شاخص مدیران خرید خدمات از ۵۱.۵ ماه گذشته به ۵۲.۹ افزایش یافت که بالاتر از همه انتظارات در نظرسنجی رویترز بود. اما شاخص مدیران خرید تولیدی از ۴۶.۱ به ۴۵.۶ کاهش یافت که انتظارات را در نظرسنجی رویترز برای افزایش به ۴۶.۶ مخدوش کرد.

طبق گزارش رویترز، شاخص کسب‌وکار جدید خدمات به بالاترین سطح ۱۱ ماهه ۵۲.۱ رسید، اما خوانش سفارشات جدید تولیدی از ۴۶ به پایین ترین حد چهار ماهه ۴۳.۸ سقوط کرد. البته خوش‌بینی همچنان قوی بود و شرکت‌ها تعداد کارکنان را با سریع‌ترین سرعت از ژوئن سال گذشته افزایش دادند و شاخص ترکیبی اشتغال از ۵۰.۹ به ۵۱.۸ رسید.

 

منبع :


ایسنا


source

ecokhabari

توسط ecokhabari