Wp Header Logo 537.png

به گزارش پرشین خودرو، شهرداری تهران برای تحقق اهداف بلندمدت خود برای ورود تاکسی‌های برقی به ناوگان تاکسیرانی پایتخت، قرادادی ارزشمند با شرکت مدیران خودرو منعقد کرد.

در این قرارداد شرایط خرید ۲۰۰۰ خودرو برقی ام وی ام آریزو ۵ موسوم به Arrizo ۵ ev در دو بخش هزارتایی طی طرح جایگزینی تاکسی‌های فرسوده با تاکسی‌های برقی برای رانندگان ناوگان تاکسیرانی کشور فراهم خواهد شد.

جک لی مدیرعامل شرکت مدیران خودرو در مراسم امضای این قرارداد، ضمن تشکر از تلاش شهرداری تهران و وزارت صمت برای ورود تاکسی‌های برقی به ناوگان تاکسیرانی کشور، اعلام کرد: مدیران خودرو اولین شرکتی است که خودروهای انرژی پاک و الکتریکی را در ایران تولید و به بازار عرضه کرد. ما به دنبال این بودیم که هرچه سریع‌تر واردات و تولید خودروهای برقی در بازار ایران به مرحله اجرا برسد و از اراده وزارت صمت برای این امر با خبر هستیم.

وی با اشاره به آغاز تولید مدل آریزو ۵ برقی از دو سال گذشته، تاکید کرد: ما با تولید اولین خودرو برقی در ایران حسن نیت خود را نسبت به خواسته‌ها و راهبردهای وزارت صمت اثبات کردیم.

به گفته لی، مدیران خودرو همچنین ۶ ماه پیش مدل فونیکس تیگو ۸ پلاگین هیبرید را تولید و روانه بازار کرد و فونیکس تیگو ۷ پلاگین هیبرید هم به زودی وارد بازار ایران می‌شود. همچنین تا پایان سال ۱۴۰۳ نسخه ev خودرو فونیکس FX و نسخه پلاگین هایبرید خودرو لوکس آریزو ۸ نیز وارد بازار می‌شود.

وی اضافه کرد: البته مدیران خودرو در اهداف میان مدت و بلند مدت خود، اهدافی مانند تولید نسخه‌های پلاگین هیبریدی و الکترونیکی محصولات فعلی و همچنین تولید محصولات انرژی پاک متعددی را دنبال می‌کند.

امضای قرارداد مدیران خودرو و سازمان تاکسیرانی

مدیران خودرو رهبر بازار خودروهای الکتریکی ایران

جک لی تاکید کرد که مدیران خودرو رهبر بازار خودروهای برقی و انرژی پاک در ایران است و این شرکت برنامه‌های گسترده‌ای برای تولید، عرضه و فروش این نوع خودروها در بازار ایران دارد.

وی متذکر شد که اهداف دولت و شرکت مدیران خودرو در زمینه عرضه خودروهای انرژی پاک در بازار ایران برابر است و ما به دنبال آن هستیم تا شرایط فروش این خودروها برای خریداران تسهیل پیدا کند.

ارائه تسهیلات ویژه برای رانندگان و کمک به برقی شدن موازی ناوگان تاکسیرانی کشور و بازار خودرو ایران از اهداف مهم و ویژه مدیران خودرو بوده که ورود حداقل سه خودرو با انرژی پاک تا پایان سال ۱۴۰۳ خود سند محکمی بر این موضوع است.

جک لی خاطرنشان کرد که خدمات پس از فروش مناسب برای خودروهای برقی از جمله اهداف مهم شرکت مدیران خودرو است. همچنین مدیران خودرو امیدوار است تا در آینده همکاری‌های بیشتری با شهرداری، سازمان تاکسیرانی و وزارت صمت داشته باشد.

شرایط خدمات پس از فروش مناسب برای تاکسی برقی ایجاد شود

شادی مالکی سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران در این مراسم اعلام کرد: خدمات پس از فروش خودروهای برقی یکی از دغدغه‌های رانندگان تاکسی است که گفت وگوی مفیدی در این خصوص با شرکت مدیران خودرو داشتیم.

به گفته وی، در این طرح رانندگان خودرو که از زمان ساخت آن‌ها بیش از ۱۰ سال می‌گذرد می‌توانند برای خرید تاکسی برقی اقدام کنند. بسته‌های حمایتی و شرایط خرید مناسبی نیز از سمت شهرداری برای همه خریداران در نظر گرفته شده است.

source

توسط

admin