Wp Header Logo 103.png

«تجارت‌نیوز» از کارنامه فولاد کاوه جنوب کیش در فروردین ۱۴۰۳ گزارش می‌دهد؛

رکوردشکی تاریخی کاوه/ درآمد فولاد کاوه در ارتفاع 4 هزار میلیارد تومانی قرار گرفت


شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در فروردین ماه سال 1403، به اعدادی در بخش تولید و فروش و به تبع آنها، درآمد دست یافته که بی‌سابقه بوده است.به گزارش تجارت‌نیوز، تازه‌ترین گزارش فعالیت ماهانه فولاد کاوه جنوب کیش، از رکوردزنی این شرکت در بخش تولید و فروش رونمایی کرده است. بر اساس گزارش فعالیت ماهانه شرکت فولاد کاوه، این شرکت در فروردین 1403 موفق به تولید 385 هزار و 310 تن از محصولات خود شده است. این عدد در مقایسه با تناژ تولید 202 هزار تنی شرکت در اسفند 1402 با رشد 90 درصدی روبه‌رو شده است.

کاوه 1

همچنین مقدار تولید فولاد کاوه در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته یعنی فروردین 1402 با رشد 6.7 درصدی مواجه شده است.

تناژ فروش همچنان روی مدار صعود‌ی‌ست

در سمت فروش نیز تمامی ارقام صعودی است؛ به طوری که تناژ فروش شرکت در این ماه نسبت به ماه گذشته یعنی اسفند 1402 افزایش داشته است. بر این اساس، مقدار فروش فولاد کاوه جنوب کیش در فروردین امسال نسبت به اسفندماه با افزایش 41 درصدی از 134 هزار تن به 190.5 هزار تن رسیده است.

کاوه 2

همچنین این عدد در مقایسه با تناژ فروش 154 هزار تنی کاوه در فروردین 1402 بیش از 23 درصد رشد کرده است.

درآمد فولاد کاوه در آستانه ارتفاع 4 هزار میلیارد تومانی!

درآمد حاصل از فروش محصولات شرکت فولاد کاوه، در اولین ماه سال، به ارتفاع سه هزار و 997 میلیارد تومانی رسیده است. درآمد ماهانه این شرکت در فروردین امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، با جهش بیش از 24 درصدی روبه‌رو شده است. همچنین مقایسه درآمد فولاد کاوه در بعد ماهانه، نشان از رشد 50 درصدی آن نسبت به عملکرد شرکت در اسفندماه 1402 دارد.

کاوه 3

علاوه بر رشد فروش شرکت، افزایش نرخ فروش در هر دو محصول اصلی فولاد کاوه در افزایش درآمد این شرکت تاثیر داشته است. بر اساس گزارش ماهانه شرکت، نرخ فروش شمش بیلت داخلی 21 میلیون و 578 هزار تومان و نرخ فروش شمش بیلت صادراتی 19 میلیون و 135 هزار تومان در فروردین ماه بوده است که هر دو نرخ نسبت به آنچه نرخ‌های اسفند‌ماه افزایش را تجربه کرده‌اند.

گزارش‌های بیشتر را در صفحه بازار سرمایه بخوانید.


source

ecokhabari

توسط ecokhabari