Wp Header Logo 139.png

به گزارش پرشین خودرو، داوود خمودی راننده پایه یک از شهرستان اهواز پس از تجربه رانندگی با کامیون های گروه بهمن معتقد است؛ خودروی FAW یک خودروی نرم، مناسب و دارای ترمز بسیار قدرتمند است.

وی همچین کاسه ای بودن سیستم ترمز این خودرو و داشتن سیستم تشخیص نقطه کور برای دور زدن را جزو مزیت‌های خوب این خودروهای سنگین برشمرد.

این راننده اهوازی که رانندگی با خودروهای سنگین متفاوتی را تجربه کرده، بر این نکته نیز تاکید کرد؛ امکانات این خودرو هم مطابق با استاندارد روز دنیا است و در تجربه رانندگی با آن هیچ مشکلی را احساس نکردم.

وی از خدمات گروه بهمن تشکر کرد و گفت: تولید چنین خودروهای تجاری و با کیفیتی می تواند چرخه صنعت حمل و نقل را تسریع و جابجایی بار را سرعت بخشد.

کامیون بهمن

علی خبازیان مسئول لجستیک یک شرکت تولیدکننده محصولات غذایی نیز از دیگر رانندگانی بود که توانست با یکی از محصولات تجاری گروه بهمن رانندگی کند؛ وی با اشاره به برخورداری این شرکت از ۴۰ خودرو FAW گروه بهمن، معتقد بود؛ محصولات تجاری جدیدی که از سوی این شرکت ارائه شده است با خودروهای تجاری قدیمی تر اختلاف زیادی دارد و گیربکس، شتاب و ترمز آن بسیار خوب است.

خبازیان مهمترین ویژگی این خودروها را ترمز قوی آنها برشمرد و تاکید کرد: این وضعیت موجب می شود به محض اینکه پا از روی پدال برداشته شود، خودرو از حرکت بایستد که در سربالایی و سرپایینی کنترل خودرو را راحت تر می کند.

کامیون بهمن

یکی دیگر از رانندگان نیز با یادآوری اینکه خودروهای FAW در تجربه رانندگی انجام شده از نظر رانندگی و امکانات رفاهی قابل قبول است، گفت: کیفیت دید، گیربکس و نیز قدرت موتور این خودروها نسبت به خودروهای موجود در بازار بسیار بهتر است.

این راننده با بیان اینکه بعد از قیمت گذاری این خودروها به دنبال خریداری آن است؛ اضافه کرد: مهمترین ویژگی محصولات تجاری بهمن خط خوان و سنسور نور در شب و تونل است که به صورت خودکار انجام می شود.

وی می گوید؛ صندلی های این خودرو از کیفیت خوبی برخوردار است و تعبیه جایگاه خواب، کولر، یخچال و … از جمله امکانات مطلوبی است که مدیران گروه بهمن به درستی بر روی آن تمرکز کرده اند چرا که هر راننده ای برای رفاه و آسایش خود موافق است خودروی او به امکانات نام برده شده مجهز باشد.

از نظر این راننده، کیفیت محصولات تجاری بهمن نسبت به خودروهای موجود در بازار از برتری قابل توجهی برخوردار است.

source

توسط

admin