Wp Header Logo 345.png

نخستین واکنش‌ها به «فیوریوسا: حماسه مکس دیوانه»


نمایش خصوصی «فیوریوسا: حماسه مکس دیوانه» که نخستین اکران جهانی خود را در جشنواره کن خواهد داشت، با استقبال و واکنش مثبت منتقدان همراه بود.به گزارش تجارت‌نیوز، «فیوریوسا» پیش درآمدی بر «مکس دیوانه:جاده خشم» به کارگردانی جرج میلر است. با توجه به واکنش‌ها احتمالا تابستان امسال با فیلم پول پاروکن و اکشنی در سینما روبرو خواهیم شد.

منتقد ایندی‌وایر، دیوید الریچ در توئیتر سابق نوشت:«با لذت بسیار زیاد اعلام می‌کنم که فیویورسا حقیقتا خوب است.این فیلم در مقایسه با جاده خشم عملکرد بی‌نهایت متفاوتی دارد که از جهاتی می‌تواند عده‌ی را ناامید کند اما رویکرد جرج میلر توانسته فیلم را پربارتر کند و افسانه خودش را در این سرزمین بایر(ویستلند) بسازد.»

اریک دیویس منتقد راتن تومیتوز بازی‌های فیلم را ستایش کرد و نوشت:« فیوریوسای جرج میلر، یک فیلم اکشن قدرتمند در بهترین حالت است! حماسه ای وحشیانه و بی امان که داستان فیوریوسا و ویستلند را گسترش می دهد و در عین حال تعقیب و گریزهای دیوانه‌وار، شخصیت های خیره‌کننده و فیلمبرداری چشم نواز را ارائه می دهد. آنیا تیلور-جوی و کریس همسورث به یک اندازه در ویستلند زحمت می‌کشند و هر دو نقش‌آفرینی‌های باورنکردنی را ارائه می دهند. یک سکانس War Rig در فیلم هست که مغز من منفجر شد – فیلم کلاسیک است. من عاشق فیلم های مکس دیوانه هستم و این فیلم را دوست داشتم. موتورهایتان را روشن کنید!»

ترزا لاکسون از کولایدر به مقایسه بین مدمکس:جاده خشم و این فیلم پرداخت:« من حاضرم و به راحتی می‌ت.وانم پانزده ساعت بازی آنیا تیلور جوی و آلیا براون را در نقش فیوریوسا تماشا کنم. هرچند که به دلیل داستان تقسیم‌بندی شده ، فیلم مشکل ضرباهنگ دارد . این اثر با شکوه «جاده خشم» قابل مقایسه نیست هرچند نیازی هم به مقایسه ندارد.»

منبع :


دنیای تصویر


source

ecokhabari

توسط ecokhabari