Wp Header Logo 463.png

«تجارت‌نیوز» گزارش می‌دهد:

واکنش مایکل سیلور به بازگشت قیمت بیت کوین به بالای 66000 دلار


بازگشت اخیر قیمت بیت کوین به بالای سطح 66 هزار دلار توجه بازار را به خود جلب کرده است، به‌ویژه پس از توییت مایکل سیلور، رئیس مایکرو استراتژی.به گزارش تجارت‌نیوز، مایکل سیلور، یکی از طرفداران برجسته بیت کوین، در توییتی از بازگشت قیمت حمایت و تصویری از یک بطری سفید با لوگوی Bitcoin روی آن منتشر کرد که در جامعه ارزهای دیجیتال موجب تشدید گمانه‌زنی‌ها درباره صعود دوباره قیمت بیت کوین شد.

سطح مهم روانی قیمت بیت کوین

بازپس‌گیری سطح 66 هزار دلار تنها یک دستاورد معمولی نیست؛ بلکه نشان‌دهنده یک سطح روانی مهم برای بازار است که دوره‌ای از ثبات پس از نوسانات شدید بازار را نشان می‌دهد. بیت کوین، بزرگ‌ترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازاری، با این حرکت، سطوح مقاومتی مهمی را پشت سر گذاشته است. فقدان فشار فروش فعلی نیز نشان‌دهنده افزایش اعتماد بازار به مسیر بیت کوین است.

عملکرد بازار

عملکرد قیمت بیت کوین در مقایسه با سایر شاخص‌های مالی بزرگ قابل توجه بوده است. از ابتدای سال، بیت کوین حدود 58 درصد افزایش یافته است که به طرز چشمگیری بیشتر از افزایش 11 درصدی شاخص Nasdaq 100  است. در زمان نگارش این گزارش، قیمت بیت کوین در حدود 66 هزار و 378 دلار معامله می‌شود که طی 24 ساعت گذشته 0.36 درصد افزایش یافته و در هفت روز گذشته بیش از هشت درصد رشد کرده است.

تفسیر مایکل سیلور

مایکل سیلور به خاطر موضع صعودی خود در مورد بیت کوین و سرمایه‌گذاری‌های قابل توجه شرکتش در این ارز دیجیتال شناخته شده است. توییت اخیر او اگرچه معماگونه است، اما به نظر می‌رسد به پیامی در مورد شرایط فعلی بازار و پتانسیل خرید اشاره دارد. این موضوع می‌تواند به عنوان یک فراخوان، جامعه را به شناخت قدرت و پتانسیل بیت کوین، برخلاف عدم قطعیت‌های جاری در بازار، ترغیب کند.

زمینه تاریخی و روندهای بازار

سفر قیمت بیت کوین با نقاط عطف مهم و دوره‌های نوسانی شدید همراه شده است. اوایل امسال، قیمت بیت کوین با افزایش شدید به بیش از 74 هزار دلار رسید. همچنین پس از راه‌اندازی  ETF‌های بیت کوین در ژانویه این نوسانات تشدید شد. افزایش فعلی قیمت به بالای سطح 66 هزار دلار یک سطح حیاتی تلقی می‌شود که نشان‌دهنده مقاومت بازار و احساسات سرمایه‌گذاران است.

در پایان، توییت اخیر مایکل سیلور پس از بازپس‌گیری سطح 66 هزار دلار، نشان‌دهنده ادامه جذابیت و خوش‌بینی پیرامون این ارز دیجیتال است. با ادامه نوسانات بازار، توانایی بیت کوین در حفظ سطوح قیمتی کلیدی به‌دقت از سوی سرمایه‌گذاران و تحلیلگران مشاهده خواهد شد. پیام سیلور، اگرچه به نحوی قابل تفسیر است، اما بر باور مستمر پیرامون پتانسیل بیت کوین به عنوان یک دارایی دیجیتال قوی تاکید دارد.

اخبار حوزه رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

سلب مسئولیت: همان‌طور که بر همگان روشن است، ورود به معاملات در هر نوع بازاری نیازمند دانش و تجربه‌ کافی است. این گزارش تجارت‌نیوز تنها در راستای تحلیل داده‌ها و اخبار مربوطه است و این مجموعه هیچ‌گونه پیشنهادی برای هر نوع معامله‌ای به خوانندگان محترم ارائه نمی‌دهد.


source

ecokhabari

توسط ecokhabari