Wp Header Logo 548.png

امکان مجدد ثبت‌نام در نوبت دوم کنکور فراهم شد


بر اساس اعلام سازمان ملی سنجش، امکان مجدد ثبت‌نام در نوبت دوم کنکور فراهم شد.به گزارش تجارت‌نیوز، سازمان ملی سنجش اعلام کرد: با تعویق زمان برگزاری نوبت دوم کنکور، داوطلبان در روزهای یکشنبه و دوشنبه 6 و 7 خردادماه می‌توانند ثبت‌نام کنند. داوطلبان از طریق درگاه www.sanjesh.org ثبت نام کنند.

بر اساس این گزارش، این آخرین فرصت برای متقاضیانی است که موفق به ثبت‌نام در این آزمون نشده‌اند. داوطلبانی که قبلاً در این آزمون ثبت‌نام کرده اند در این مرحله امکان ویرایش اطلاعات برای آنها وجود ندارد.

با توجه به تعویق زمان برگزاری نوبت دوم کنکور به روزهای 21 و 22 تیرماه 1403 و درخواست مکرر داوطلبانی‌ که تا تاریخ تعیین شده (1403/01/30) موفق به ثبت‌نام در این آزمون نشدند، برای آخرین بار و به منظور مساعدت با این دسته از داوطلبان ترتیبی اتخاذ شده که صرفاً در روزهای یکشنبه و دوشنبه به‌تاریخ‌های 6 و 7 خرداد بتوانند نسبت به ثبت‌نام با تاخیر اقدام نمایند.

لذا داوطلبان می‌توانند با مطالعۀ دفترچۀ راهنمای ثبت‌نام و اطلاعیه‌ تاریخ 1402/12/26 که از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org در دسترس است، نسبت به ثبت‌نام از طریق سامانه جامع آزمون سراسری در همین درگاه اطلاع‌رسانی اقدام نمایند.

لازم به تاکید است این آخرین فرصت برای متقاضیانی است که موفق به ثبت‌نام در این آزمون نشده‌اند و بدیهی است بعد از تاریخ فوق هیچ درخواستی برای ثبت‌نام قابل پذیرش نخواهد بود.

ضمناً داوطلبانی که قبلاً در این آزمون ثبت‌نام نموده‌اند در این مرحله به هیج عنوان امکان ویرایش اطلاعات برای آنها وجود ندارد.

منبع :


تسنیم


source

ecokhabari

توسط ecokhabari