Wp Header Logo 561.png

«تجارت‌نیوز» در گفت‌وگوی زنده با حمید اسدی، حقوقدان بازار سرمایه بررسی می‌کند؛

لایو اینستاگرامی «وضعیت بازارها در سایه انتخابات ریاست جمهوری»


وضعیت بازارها در سایه انتخابات ریاست جمهوری مبهم و پیچیده شده است. بازارهای ارز، سهام، مسکن، طلا و سکه، همه و همه بیش از یک ماه است که گرفتار فضای انتخاباتی شده‌اند. تجارت‌نیوز قرار است در گفت‌وگو با حمید اسدی، حقوقدان بازار سرمایه و کارشناس بازارهای مالی و سرمایه‌ای وضعیت بازارها در سایه انتخابات ریاست جمهوری را بررسی کند.به گزارش تجارت‌نیوز، تمامی بازارها این روزها تحت تاثیر فضای انتخاباتی قرار گرفته و رکود عمیقی را تجربه می‌کنند. تنها بورس است که یکی دو روز مثبت را تجربه کرده و با رشد نسبی حجم و ارزش معاملات خرد روبروست.  این بازارها به دلیل دربرگیری و اهمیت بالا برای جامعه، از مهمترین حوزه‌های مانور تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری هم محسوب شده و هر روز با شعار جدیدی روبرو می‌شوند.

تجارت‌نیوز در نظر دارد، وضعیت بازارها و وعده‌های نامزدهای ریاست جمهوری درباره آینده آنها را در گفت‌وگوی زنده اینستاگرامی با حمید اسدی، حقوقدان بازار سرمایه و کارشناس بازارهای مالی بررسی کند.

استوری لایو3 تیر1

شما مخاطبان محترم می‌توانید این گفت‌وگوی زنده را یکشنبه شب ساعت 22 از طریق صفحه اینستاگرام تجارت‌نیوز مشاهده کنید. مخاطبان می‌توانند از هم‌اکنون، سوالات خود را در کامنت‌های همین پست مطرح کنند.


source

ecokhabari

توسط ecokhabari