Wp Header Logo 646.png

جواد نکونام و برادرانش

اقتصاد۲۴- در فصلی که گذشت صحبت‌هایی مبنی بر دخالت برادران جواد نکونام، سرمربی تیم استقلال در اتفاقات این تیم به گوش می‌رسید. طوری که اغلب در سفر‌ها برادران نکونام با لباس رسمی تیم در پرواز‌ها حضور داشتند، با لباس تیم روی سکو کنار بازیکنان و عوامل تیم دیده می‌شدند و شایعه‌هایی مبنی بر ارتباط آن‌ها با فعالان مجازی به گوش می‌رسید. حتی یک بار یکی از فعالان مجازی به اشتباه به جای انتشار خبری علیه علی خطیر، پیام برادر جواد نکونام را در کانال خود فوروارد کرده بود که رسوایی به بار آورد. یکی دیگر از برادران نکونام نیز بار‌ها در کافه قلیون معروفی در شهرک غرب همراه بوقچی‌های حامی سرمربی استقلال رویت شده بود.

همین اتفاقات، شایعات دخالت این افراد را در امور این تیم قوت می‌بخشید، اما کانال‌های هواداری حامی استقلال کمتر به برادران سرمربی می‌پرداختند و موضوع آن‌ها اغلب زیر سایه حاشیه‌های خود ساخته استقلال قرار می‌گرفت.

اما امروز در یک صفحه اینستاگرامی که همیشه نقد‌هایی به جواد نکونام داشته است و مخالف عملکرد این مربی در استقلال بوده، وویسی از برادران جواد نکونام منتشر شده که در این وویس یکی از برادران نکونام، علیه امیرقلعه نویی به بوقچی‌ها خط می‌دهد تا سرمربی تیم ملی را بکوبند و علیه او شعار بدهند. این وویس بازتاب زیادی در فضای مجازی داشته و باعث شده برای هواداران استقلال و تیم ملی این سوال پیش بیاید که چرا کسانی که در فوتبال سمتی ندارند، در امور باشگاهی و ملی فوتبال کشور دخالت می‌کنند. هنوز جواد نکونام عکس العملی در قبال انتشار این وویس‌ها نداشته است و باید دید در روز‌های آینده واکنش جواد نکونام به این اتفاق چه خواهد بود.

پیش از این شایعه شده بود بزرگان هلدینگ خلیج فارس به جواد نکونام تذکر داده اند برادران او در این فصل نباید مانند فصل قبل در رختکن، اتوبوس، هتل و پرواز تیم استقلال با لباس رسمی کاروان آبی پوشان حضور یابند و حضورشان در مجموعه استقلال باید محدود شود، اما آن‌هایی که روحیه جواد نکونام را می‌شناسند، معتقدند او همانگونه که فصل پیش بی تفاوت به حساسیت نهاد‌های نظارتی، برخی افراد را کنار خود حفظ کرد، این بار هم نمی‌گذارد میان برادرانش و استقلال فاصله بیفتد.

با این همه، انتشار وویس منتسب به برادر جواد نکونام باعث حساسیت بیشتر هواداران استقلال نسبت به آن‌ها شده است.

منبع: خبر ورزشی

source

توسط

admin