Wp Header Logo 821.png

جدیدترین قیمت اجاره مسکن در شرق تهران + جدول

اقتصاد۲۴- یک مشاور املاک قدیمی در منطقه ۸ و ۴ تهران معتقد است، بسیاری از مشاوران املاک، قیمت‌های نامتعارف را فایل نمی‌کنند، اما رقابت در این صنف باعث می‌شود مالکان در یک بنگاه دیگری مشتری پیدا کنند.
او ادامه داد: برخی افزایش قیمت‌ها بیش از کشش و توان مستاجران است؛ بنابراین در این سال‌ها بسیاری از مستاجران به شهر‌های حاشیه‌ای مانند پردیس کوچ کرده‌اند. مستاجران علاوه بر افزایش قیمت‌ها، سالانه حدود ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان باید برای اسباب‌کشی ذخیره کنند یا با افزایش قیمت نامتعارف کنار بیایند.

این واسطه‌گر ملکی می‌گوید: متاسفانه کمتر مالکی حاضر به پذیرش و رعایت سقف رشد اجاره بها است؛ از سویی هر چند وقت یکبار از سوی مسئولان اعلام می‌شود مسکن ملی در حال ساخت و فروش است؛ اما کدام یک از مستاجران ما می‌توانند به یکباره ۷۰۰ میلیون تومان برای مسکن ملی پرداخت کنند؟
در محله سبلان، برای رهن کامل آپارتمانی ۱۱۴ متری و نوساز، دارای آسانسور و پارکینگ، یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و در محله کرمان، برای واحدی ۵۰ متری و دارای انباری، ۵۶۰ میلیون تومان تعیین شده است.
در محله سیدخندان، برای واحدی ۱۵۰ متری و ۴ سال ساخت، ۷۰۰ میلیون تومان رهن و اجاره ماهانه آن ۵۰ میلیون تومان است؛ در محله ارامنه، برای واحدی ۱۶۰ متری و ۳ سال ساخت، دارای آسانسور پارکینگ و انباری، ۸۰۰ میلیون رهن و ۲۰ میلیون تومان اجاره ماهانه در نظر گرفته شده است.

جدیدترین قیمت اجاره مسکن در شرق تهران + جدول

source

توسط

admin